Login

Register

*
*
*
*
*

* Field is required

Login Close
---

modelmakers v ČR

---
Home / Akce Modelmakers / Luxury 2011
A+ R A-
09 Srp

V sobotu 23.7.2011 se proměnila zahrada vedle Domu pohádek v Plzni na přehlídkové molo.
Konala se zde akce s názvem Luxury 2011 kterou organizovalo modelingové studio a ateliér ModelMakers.
K vidění zde byly modely svatebních a společenských šatů Kamily Balážové, které předvedly jak jinak než modelky agentury ModelMakers.
Celou akci zahájilo baletní vystoupení jedné ze členek plzeňského baletního souboru s úryvkem z Labutího jezera a programem provázel pan Daniel Haslinger.
Firma VCARS zde předvedla luxusní vozy ze svého salonu, což ocenili především pánové, neboť si mohli interiéry aut osobně prohlédnout a k dispozici zde byl i školený personál, který odpovídal na nejrůznější dotazy.
Naopak  ženské publikum mimo šatů zaujaly také krásné šperky od firmy GoldJewels, sídlící v Prešovské ulici v Plzni a k této příležitosti ozdobila hrdla našich modelek exkluzivní kolekcí zlata a stříbra.
Pro hosty byl připraven raut na střeše Domu pohádek, který obstaral pan Michal Mudra - majitel vyhlášených plzeňských cukráren (U Večerníčka a U Andělíčka) a nutno podotknout, že byl opravdu vydařený.
Chceme poděkovat všem partnerům, kteří se na této akci spolupodíleli, převážně Domu pohádek, neboť nám poskytnul prostory k prezentacím a cestovní agentuře OliveTour, která byla generálním sponzorem celé této akce.
Děkujeme za Vaši účast a příští rok nashledanou.
Váš
ModelMakers
Login to post comments

Návrhářský ateliér

Over Stars
Dress code
Un romano
Waterfall
Goddess
The look of evening
Skyline
Golden Sun
Blackjack

Junior Collection

Junior Funny White
Junior Dress
Niki Green