Login

Register

*
*
*
*
*

* Field is required

Login Close
---

modelmakers v ČR

---
Home / Akce Modelmakers / Luxury 2011
A+ R A-

V sobotu 23.7.2011 se proměnila zahrada vedle Domu pohádek v Plzni na přehlídkové molo.
Konala se zde akce s názvem Luxury 2011 kterou organizovalo modelingové studio a ateliér ModelMakers.
K vidění zde byly modely svatebních a společenských šatů Kamily Balážové, které předvedly jak jinak než modelky agentury ModelMakers.
Celou akci zahájilo baletní vystoupení jedné ze členek plzeňského baletního souboru s úryvkem z Labutího jezera a programem provázel pan Daniel Haslinger.
Firma VCARS zde předvedla luxusní vozy ze svého salonu, což ocenili především pánové, neboť si mohli interiéry aut osobně prohlédnout a k dispozici zde byl i školený personál, který odpovídal na nejrůznější dotazy.
Naopak  ženské publikum mimo šatů zaujaly také krásné šperky od firmy GoldJewels, sídlící v Prešovské ulici v Plzni a k této příležitosti ozdobila hrdla našich modelek exkluzivní kolekcí zlata a stříbra.
Pro hosty byl připraven raut na střeše Domu pohádek, který obstaral pan Michal Mudra - majitel vyhlášených plzeňských cukráren (U Večerníčka a U Andělíčka) a nutno podotknout, že byl opravdu vydařený.
Chceme poděkovat všem partnerům, kteří se na této akci spolupodíleli, převážně Domu pohádek, neboť nám poskytnul prostory k prezentacím a cestovní agentuře OliveTour, která byla generálním sponzorem celé této akce.
Děkujeme za Vaši účast a příští rok nashledanou.
Váš
ModelMakers

Přidat komentář

Pole označená s * jsou požadována

Návrhářský ateliér

Over Stars
Dress code
Un romano
Waterfall
Goddess
The look of evening
Skyline
Golden Sun
Blackjack

Junior Collection

Junior Funny White
Junior Dress
Niki Green